مشخصات اصلی


قیمت: 40000 تومان

معرفی اجمالی محصول

توجه مهم : هر قلمی که نوک آن آهنربا داشته باشد قلم تشخیص رنگ شدگی کارشناس نیست ، قلم های کارشناس 1 ، 2 و 3 با توجه به استاندارد کالیبراسیون چک می شود که از دقت بسیار بالائی در تشخیص رنگ شدگی برخوردار هستند

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


حتی اگر فقط یکبار قصد خرید خودرو دارید به این محصول نیاز پیدا خواهید کرد

کاملترین و دقیق ترین دستگاه تست رنگ مگنتی موجود در بازار دنیا

تشخیص بدون نقص رنگ شدگی قطعات خودرو ، حتی قطعه تعویضی فابریک کارخانه

دارای بارکد ملی ایران

شماره ثبت:۱۱۸۴۱۸


هر شخصی که به داشتن اتومبیل سالم اهمیت می دهد به کارشناس II نیاز دارد. با استفاده صحیح و دقیق از این قلم تردید شمادر مورد رنگ شدگی اتومبیل(حتی یک لکه کوچک) کاملا بر طرف خواهد شد.

امروزه با پیشرفت علم و با در دسترس داشتن ابزاری مانند قلم تشخیص رنگ کارشناس II ، دیگر نباید با روش سنتی اتومبیل را کارشناسی نمود!!!


بلکه با یک قلم کوچک قابل حمل و با کارآیی بسیار بالا می توان براحتی و در ظرف چند دقیقه قسمتهای رنگ شده هر نوع اتومبیل را مشخص نمود.

فقط کافیست یک بار کاتالوگ دستگاه را مطالعه نمائید ، تا با نحوه کارکارشناس II آشنا شوید.


این قلم در مقایسه با نمونه های مشابه کاملا متفاوت می باشد و نیز به دلیل بهره گیری از

تکنولوژی سیستم متریک آمریکا بسیار دقیق می باشد.

نحوه تنظیم دقت دستگاه در کارخانه :

قبل از خارج شدن هر دستگاه از کارخانه ، استاندارد کالیبراسیون دقت ضخامت سنج هردستگاه چک می شود . اعداد خوانده شده از نظر دقت دستگاه یکباردرابتدا و یکباردرانتها توسط دستگاه اندازه گیری تنظیم می شود . با این روش اشتباه تشخیص رنگ توسط این دستگاه به صفر درصد می رسد .

به همراه کاتالوگ فارسیدر صورت داشتن هرگونه سئوال در مورد محصول در ساعات اداری میتوانید با شماره تلفن 02133918869 تماس حاصل نمائید .
برچسب ها: لوازم جانبی خودرو , فروش پستی لوازم جانبی خودرو , فروش پستی لوازم یدکی خودرو , فروش اینترنتی قلم تشخیص رنگ , تشخیص رنگ خودرو , قلم تشخیص رنگ خودرو , تشخ ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر